Lowellpro a náš příběh firmy

 

Kdo jsme a co děláme?

Ivan Šeděnka - zakladatel, obchodák, návrhář, cenový kalkulátor, hlava firmy,  prostě ten, se kterým řešíš všechno důležité od A do Z. Nadšený sportovec, cyklista, lyžař, horal, kde po celý svůj sportovní život nacházel inspiraci.

Firmu založil již v roce 2003. Vize byla jasná! Vybudovat značku ryze českou, postavenou na kvalitě, originalitě, pohodlí, která má hlubší smysl a přesah, používat zajímavé střihy na sport, používat výhradně ČESKÉ LÁTKY, galanterii a šít v Česku. Zajímat se o zákazníka individuálně. podle jeho potřeb. Každý jsme originál a to jsme chtěli do firmy vložit - osobní kontakt, klient může přijít a vybrat si vše na míru podle jeho velikosti a barev a umožnit být originální.

Cesta ovšem nebyla jednoduchá. Především to chtělo vystudovat podnikání, aby člověk nabral zkušenosti v této oblasti. Po dostudování podnikatelské školy v Ostravě, mohl firmu založit po malých krůčkách, jelikož se firma hradila jen z vlastních zdrojů. Začalo to malou dílničkou v Ostravě - Vítkovicích. Naši tvrdou dřinou a prací jsme se po několika měsících dopracovali až na ohodnocení společností DALKIA, jako úspěšně se rozvíjející firma a tudíž jsme dostali malou podporu k nákupu dalších strojů a mohli jsme se zase posunout o krok dál k naší vizi.

 

Lucie L.

Je s námi od prvních dnů. Hlava střihů, měření, dávání návrhům podobu. Nejdůležitější ruce firmy, která tvoří střihy, měří a se kterou, když k nám přijdeš budeš v kontaktu. Poradí a má již za ty roky nespočet zkušeností. Zapálený sportovec, cyklistka, horalka, která umí poradit  cokoliv ohledně jakéhokoliv kusu oblečení, aby vám to nejen sedělo, ale i slušelo!

 

Iva, Jarka a Anička

Všechno naše stálice. Šijou pro vás vše na míru, měří, zvedají telefony,  balí, žehlí, vyznají se, popovídají si rády a dělají v naší firmě, tu pravou rodinnou atmosféru, kterou u nás můžete načerpat. 

 

A teď něco v datech

2OO3-2006

V prvních třech letech naší existenci pořizujeme vybavení profesionálními šicími stroji a technikou, pořizujeme první služební vůz, nabíráme na síle. Snažíme se dodávat do každého města v ČR a expandujeme. Byli jsme ohodnoceni TOP produkt v ČR a QZ zaručená kvalita,Česká kvalita, ,prověřená společnost Gold ,Ochranná známka Lowellpro od roku 2004 ,Hubners WHO is WHO biografie ,TOP CZECH QUALITY a titul nejlepší firma ČR ve vašem oboru podnikání.

 

V roce 2006

Stěhujeme se do větších prostor v Ostravě - Mariánských horách a rozrůstáme se na 10ti členný tým. Podařilo se nám prosadit naši značku do sítě sportovního obchodu Sportisimo a expandujeme do cca 50 obchodech v ČR i na Slovensku. Na Slovensku se o nás stará Dušan, který bydlel a měl sklad v Topolčanech. Druhá větev a pomoc sahala do celých Čech, která byla zastoupena Vildou ze Staré Boleslavi, který se staral o tuto část republiky a krásně s vervou sobě vlastní nás reprezentoval a prosadil i tam. A poslední významná osobnost je Milan S. se kterým se můžete potkat ve Vrchlabí a východních Čechách. 

 

V dalších letech až po současnost už jedeme v krásně zajetých kolejí. Klienti se rádi vracejí pro naši kvalitu a originalitu, což byl náš cíl, který se nám podařilo splnit a který stále naplňujeme. Naše oblečení můžete vidět v pořadu ČT 1 v Bludišti, na spoustě cyklistů, horalů, běžců, atletů po celé ČR. Pořádali jsme spoustu módních přehlídek a dostávali se pomalu, ale jistě do podvědomí. 

Otevíráme e-shop a posíláme do celé ČR. Jsme v domácích prostorech v Ostravě - Martinově, kde nás klidně můžete osobně navštívit a podívat se jak fungujeme, osahat si naše materiály a přát si cokoliv na míru a my vám to rádi splníme. 

Dres na míru s vlastním potiskem, Leginy, bundy, trika, vše co si budete přát u nás naleznete. 

 

A kdyby někoho zajímalo proč jsme Lowellpro?

LOWELL- Lunar crater na měsíci 

PRO- profesionílní a pro sport

a taky PRO VÁS

 

Děkujeme, že jste s námi!